Biografie Versailles

27. září 2009 v 13:24 | posted by Shizuka Suki Saika |  Versailles


Versailles je známá Visual Kei kapela vytvořená v březnu 2007 zpěvákem Kamijem a kytaristou Hizakim. Tihle hoši hrajou v sestavě Kamijo(zpěv), Hizaki(kytara), Jasmine You(basskytara), Teru(kytara) a Yuki(bicí).
Kamijo a Hizaki plánovali kapelu již od podzimu roku 2006 ovšem trvalo jim 6 měsíců než našli vhodné členy, aby tak pohly pořádně vytvořit jakýsi "svůj idealní svět".

Dne 29. března byla "odhalena" jména každého člena a hned den poté, 30. března byl officiálně ohlášen název kapely.
Koncem května přijeli za kapelou novináři z německa aby s nimi udělali první interwiem. V červnu byli na pohovoru Sankei Newspaper(jedny z nejčtenějších tuzemských novin) a Versailles se objevili na stránce v novinách.
Krátce na to se stalo slovo "Versailles" nejvyhledávanějším slovem ve vyhledávači světové stránky yaohoo.com.
Dne 23. června měli mít první vystoupení 'Live at Rock' a v květnu 'Kan a Show' ovšem show byla omezena pouze pro kluky.(asi jsem tu větu špatně přeložila nebo fakt nevím...xDDD)
Na 200 vstupenek bylo okamžitě vyprodáno a všechna místa byla obsazena. (více pod celým článkem)Krátce na to kapela vydala své první album "The Revenant Choir" (+ DVD k tomu). Album se prodávalo přímo na místě konání.

Dne 30. srpna se konala akce s názvem "The Red Carpet Day". Na tuto akci bylo prodáno více než 750 vstupenek.
31. října 2007 bylo vydáno jejich první Mini-album s názvem "Lyrical Sympathy". Ve stejný den se tato zpráva o novém mini albu rozšířila po celém Japonsku a Evropě. (omlouvám se za divný překlad xDD...)
Dne 12. prosince Versailles vydali DVD s názvem "Aesthetic Violence" v pěti různých verzích.
Kapela se stala poměrně za krátkou dobu velice známou!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama