Štěstí smutek střídá 3

20. října 2009 v 19:11 | posted by Shizuka Suki Saika |  Vícedílné
Druh: vícedílné
Název: Štestí smutek střídá
Od: Shizuka Suki Saika

(Kopírujte pouze s mým souhlasem a se zdrojem)

Teru odešel a Mitsuko si hrála s Akemi. Bylo ji smutno a teskno, nikdy takovouhle ztrátu nezažila. Najednou zvoní telefon, přišla SMSka.
,, Ahoj dorazil jsem domů v pořádku, neměj strach. A jestli jsi unavená vezmi Akemi a polož ji vedle sebe a spěte. Zatím AHOJ Teru.'' Opravdu si šla lehnout,vzala Akemi a šli si s ní lehout. Nemohla před ní brečet, neví jak jí to má říci, je to složité, a smutné.

Spali až do rána. Zazvonil zvonek u dveří a Mitskuko šla otevřít. Přišel Teru, s prstenem od Jasmina You, který ho našel u Kamija. Na krabičce bylo napsáno: FOR MITSUKO FOREVER. Rozplakala se a vrhla se Teru do náručí, nikdy, ale nikdy ty časy nevrátí, je smutná. ,, Teru mám to povědět Akemi, pořád se na Kamija ptá.'' ,, To je holka složité počkej, až jí bude 5 let to třeba pochopí.'' ,, Teru neí to pozdě já vím, jsem na dně, ale měla by to vědět, když bude pohřeb.'' Asi hodinu probírali zda-li to má říci děvčátku, nebo ne. ,, Nechceš se mnou jít do kina?'' ,, Do kina ne Teru to ne, ale do přírody na procházku, kde nikdo nechodí a je tam nádherně. O tom bys si nevěděl?'' ,, Jedno místo bych znal, ale co uděláme s Akemi?'' V tu ránu ji trklo, že mám ráda Jasmmina You a Hizakiho. ,, Ahoj Hizaki nechtěl bys mi k večeru pohlídat u nás doma Akemi, půjdu na chvíli pryč, ale to ti povím zítra.''
,, OK jo pohlídám , spolehni se .'' ,, Máme Jasmina i Hizakiho, tak a máme to.'' Usmála se, ale srdce ji stále pukalo. Přes noc u ní v ložnici spala Akemi a noc nebyla tak chladná. Bylo příjemně. Ráno se Mitsuko vzbudila a Akemi byla vzhůru a vrtěla se pod peřinou. ,, Mami půjdeme snídat? Mám hlad.''
,, Maličká pojď jdeme a dáme si čajík, nebo kakao? '' Po snídani Mitsuko uvařila oběd a šla si hrát s Akemi, její obličej byl tak sťastný, ale když si představila, že až se dozví, že umřel její táta, tak jí běhal mrát po zádech. Do večera to uteklo rychle, Jasmine You a Hizaki, přišli včas a Mitsuko mohla odejít. Kluci to tam znali, věděli kde co mají hledat, akorát stravu malého dítěte jim musela vysvětlit na dvakrát. Před domem Teru, Mitsuko moc dlouho nečeklala. ,, Ahooj.'' Pozdravil Teru Mitsuko nadšeně, že ji u toho srdíčka zahřálo. ,, Tvoje SMSka, že ti je lépe, mě potěšila, doufám že to bude ještě lepší.'' Procházka byla velice příjemná, byl to relax na nervy. Po procházce ji Teru pozval na sklenku k němu domů. ,, Neměla bych už jít, aby si nemysleli, že jako se chodim trápit ven.'' ,, V klidu tak dyžtak to sveď na mě.'' Začali se k sobě přibližovat a cítila, jak rty obouch se přibližují, měla špatný pocit, ale chtěla to, rty se začaly dotýkat, velmi něžně, jeho ruce si začaly hrát s jejími vlasy. Položil ji na pohovku a celou ji zlíbal. ,, Chceš to?'' Zeptall se aby, nedělali to co nechce. ,, Jediný co chci je to, abys mě neopustil.'' Vášeň byla v celém okamžiku, kdy se Mitsuko zdál svět opět barevný a veselý. Přišla domů a Jasmine You s Hizakim válely oči. ,, Co-co-cože? To jako vy dva a spolu. Není to moc brzo?'' ,, No co zíráte, nemůžu, s Teru se mi zdá svět mnohem barevnější, mnohem veselejší. A aspoň Akemi bude mit tátu, sice ne nevlastního, ale bude mít. Sice je to brzo což uznáte, ale je to krásné.'' ,, Mitsuko, neboj, já se tebe jen tak nevzdám s tím počítej.'' A páru, který má co dočinění s hudbou, je nazýváno ,, Twosome of roses'' a vědí, že vždycky smutek štěstí střídá.

moje pozn. doufám , že jste název pochopili, jinak moc dílů tato fan fiction neměla , tak si počkejte. Na jinou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama